.

.

Беспрекорен хипстер на Reebokенски Reebok, 6-пакет

Беспрекорен хипстер на Reebokенски Reebok, 6-пакет

DEN 254.08
Износ

Пронајдете ги совршените женски гаќички за хипстер за да ве одржуваат пријатно со дише и поддржувачка женска долна облека со беспрекорен хипстер на Reebok, Six (6) пакет. Овие брифинзи за хипстер на долна облека се направени со високо квалитетна трајна ткаенина за истегнување за засилена слобода на движење. Панталоните за долна облека од жените на Reebok hipster се дизајнирани за влага и да се спречи иритација на кожата. Без разлика дали работите со работи, на работа или во салата, удобната привлечност на женската долна облека на Рибок е изградена за да трае. Оваа шест пакет на женски женски долна облека за долна облека, гаќички се направени со активен животен стил во умот, за да се задржат жените во Рибок. Вклучува : Шест (6) Поддршка за дишење и прифатлива Reebok Womensенски беспрекорен хипстер гаќички долна облека. Големина : Reebok Women'sенски беспрекорни гаќички за долна облека што се достапни во големини X-мали до 3x-големи. Карактеристики : Симпатични шарени и удобни женски гаќички за долна облека. Pantersенски гаќички за долна облека со хипстер дизајнирани да спречат гребење и размав. Високо квалитетен дише, анти -микробно и анти -мирис Reebokенски долна облека за хипстер. Материјал : 93% најлон. 7% спандекс. Грижа : машинско миење; Трбајте суво. Земја на потекло : Увезен. Цела дневна поддршка и удобност со Reebok женски беспрекорни гаќички за долна облека, шест (6) пакувања.

R

Им се допаѓа и на купувачите