.

.

Ханес Женски Кул Удобност Микрофибер Хипстер Гаќи, 8-Пакет

Ханес Женски Кул Удобност Микрофибер Хипстер Гаќи, 8-Пакет

DEN 159.84
Износ

Во Овие Ханес Кул Удобност Микрофибер Хипстер Гаќи, ќе го задржите вашиот кул без разлика што носи денот. Кул удобност микрофибер ткаенина ја отстранува влагата за да ве одржува ладни и суви. Хипстерскиот крој ви дава ниско вклопување со пошироки страни за минимално до умерено покривање. Доволно спандекс за удобност во текот на целиот ден. Мека, тесна појас и ултра елегантна ткаенина ги елиминира линиите на гаќичките за беспрекорен изглед под облеката. Нема возење до нога бендови останете на место за целодневна удобност-загарантирана. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Асортиманот на бои може да вклучува Сребрен Рефлектор, Прозрачна Јоргована, Месечево Небо Сиво, Од Сино и избрани обрасци. Боите и дезените може да варираат по пакување.

R

Им се допаѓа и на купувачите