.

.

Panенски чипка Танга образа Пантир - пакет

Panенски чипка Танга образа Пантир - пакет

DEN 2.33
Износ

Pretty Essentials 2-Pack чипка Танга Панти доаѓа со две гаќички во комплементарни бои засновани на вашиот избор. Allever Linear Geo Clace Model е кул модерен начин да направите чипка. Мека еластична лента за половината и сатен лак прикачени на центарот на предниот дел од овој разигран изглед. 2 гаќички во секоја пакет. Мека еластична лента за половината. Дише. Мала тежина. Лак на центарот на предниот дел. Разгалени рабови.

R

Им се допаѓа и на купувачите