.

.

Kindубезно твое одржливи гаќички за микро хипстер, 3 пакувања

Kindубезно твое одржливи гаќички за микро хипстер, 3 пакувања

DEN 2.33
Износ

Правилните одлуки започнуваат близу до твоето срце; Затоа, чувајте ја kindубезноста близу до вашата кожа со microубезни гаќички за хипстер. Овие хипстери со целосна покриеност се дизајнирани во мека, тепачка ткаенина што го гушка вашето тело точно. Изработени од рециклирана ткаенина и предива, овие гаќички ја прават одржливоста достапна и ве одржуваат слатки додека го правите тоа! Прави добро. Носете kindубезно. Материјал : 88% рециклиран најлон/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 3-пакети : три пара гаќички. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи покриеност со големина S. : Целосно покритие назад. Затворање : повлекување; Мидриз. Карактеристики : стил на хипстер; Само-ткаенина на половината и ногата. Одржливи микро хипстер гаќички 3-пакувања за жени од lyубезно твое.

R

Им се допаѓа и на купувачите