.

.

Warners® Blissful Benefities Dig Comfort Microfiber Microfiber Hipster Ru5733W

Warners® Blissful Benefities Dig Comfort Microfiber Microfiber Hipster Ru5733W

DEN 207.36
Износ

The Warners® Blissful Benefities No Top Muffin Top Hipster со целосна покриеност на задниот дел има лента за половината што нема да ископа, давајќи ви помазен изглед и супериорна удобност. Направено со чувство на микрофибер ткаенина, овој стил на средно-половината ќе стане ваш нов фаворит. Не-ди-диг V-Front Hipster Hipster Laistband го елиминира врвот на мафинот. Лесна свиленкаста микрофибер ткаенина со четиринасочно истегнување. Може да се носи под кој било вид на дното. 90% полиестер, 10% спандекс. Број на стил : RU5733 W.

R

Им се допаѓа и на купувачите