.

.

Undies.com Women'sенски чиста хипстер гаќички, 4-пакет

Undies.com Women'sенски чиста хипстер гаќички, 4-пакет

DEN 2.00
Износ

Надградете и складирајте се на кул, удобни основи од. Овие гаќички за хипстер за жени доаѓаат во пакет со четири пакувања и имаат умерено покритие што не е изложено со полу-транспарентна мрежа. Стилот на ласерско сечење на работ исчезнува под облеката додека истегнувате контури на ткаенината на телото додека нуди малку поддршка. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува 4 гаќички за хипстер. Скромна покриеност. Повлечен стил. Еластична лента за половината. Лесен. 86% најлон/14% спандекс. Машина за перење. Увезени. Женски хипстер гаќички од.

R

Им се допаѓа и на купувачите