.

.

Reebokенска женска долна облека непречена гаќички за хипстер, 4-пакет

Reebokенска женска долна облека непречена гаќички за хипстер, 4-пакет

DEN 2.00
Износ

Leината на Reebok Women'sенска долна облека од хипстер ќе исчезне под облеката. Модерното намалување на нашата изведба долна облека дава уреден невидлив изглед во текот на целиот ден. Willе ја забележите мекоста веднаш поради лесен материјал и стил на плетенка без цвест. Идеално за вежбање, танц, јога, спиење и лежење низ куќата. Reebok 4 пакува беспрекорни хипстери. 4-пакет вклучува : 4 гаќички. Целосно покривање на грбот. Половина од мидриз. Без цвест за удобност. Супер-мека, лесна. 95% најлон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Reebok Hipster Panties 4-пакет за жени. Земја на потекло : Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите