.

.

Kindубезно твое женски памучни гаќички за хипстер, 3-пакет

Kindубезно твое женски памучни гаќички за хипстер, 3-пакет

DEN 2.67
Износ

Памучни гаќички од памук на вашиот памук се карактеризираат со ткаенина од памук што може да се дише, што чувствува светлина како воздух -во забавни бои и обрасци за да ви го осветли денот. Со еластична лого за потписи што е кадифен и истегнат против вашето тело, нашиот среден пораст, хипстерите со целосна покриеност се совршен спој на целодневна удобност и класичен стил. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три пара гаќички хипстер. Големина : Моделот носи големина S. Покриеност : Целосно. Затворање : стил на влечење; Среден пораст. Карактеристики : Асортиман на отпечатоци и цврсти материи; Мека, мешавина од памук-памук; Широк лента за половината за дополнителна удобност. Памук хипстер гаќички 3-пакувања за жени од lyубезно твое.

R

Им се допаѓа и на купувачите