.

.

С. Поло Асн. Женски микрофибер хипстер гаќички, 7-пакет

С. Поло Асн. Женски микрофибер хипстер гаќички, 7-пакет

DEN 254.08
Износ

Изградете ги вашите основи со супер-меки гаќички за хипстерски хипстер во асортиман на отпечатоци и цврсти материи. Оваа седум пакувања гаќички од американскиот Поло Асн. Обезбедува покриеност и целодневна удобност со еластичниот дизајн на половината и без ознаки. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 7 гаќички. Големина : моделот е 5'10 '' и носи големина S. покриеност : умерено. Затворање : Влече стајлинг. Карактеристики : еластична половината; контрастни отпечатоци и цврсти материи; Дизајн без ознаки. 7-пакувања на хипстерски гаќи за жени од САД Поло Асн.

R

Им се допаѓа и на купувачите