.

.

Gilенски памучен памук ознака бесплатна долна облека за хипстер, 6-пакет

Gilенски памучен памук ознака бесплатна долна облека за хипстер, 6-пакет

DEN 254.08
Износ

Нашиот женски памучен хипстер е одличен основен за да ве одржуваме пријатно цел ден. Ние конкретно ја инженериравме нашата долна облека за да се осигураме дека тие одговараат на секоја жена и можат да останат во чекор со вас, без оглед колку треба да направите околу вас. Нашите шевови се конструирани за да помогнат во спречувањето на Wedgies, така што нема повеќе незгодни моменти што се обидуваат дискретно да се прилагодат додека избегнуваат контакт со очите со сите. Нашите еластици во половината и нозете ја одржуваат својата форма и вклопуваат, без да копаат во вашата кожа. Овој 6-пакет доаѓа во разновидни бои и е без ознака. Без разлика дали сте во канцеларија, салата или трчате работи, Гилдан ви го покрива грбот и е одличен пар за секоја пригода. Бидете сигурни да ги проверите и нашите други неверојатни производи од памук, исто така, вклучувајќи ги и нашите кратења на памук HI и брифинзите за памук. Клучни намалувања на гардеробирање за да ги задоволат вашите потреби за секоја пригода. Боите може да варираат.

R

Им се допаѓа и на купувачите