.

.

Undies.com Солидна печатена боја на вратоврска секојдневно пакувања за гаќички за хипстер

Undies.com Солидна печатена боја на вратоврска секојдневно пакувања за гаќички за хипстер

DEN 220.48
Износ

Нашиот лесен хипстер е еден од нашите омилени секојдневни избори. Овој стил на низок пораст нуди умерено покритие со само малку образ. Елиминира стискање за најудобните и најсигурни дното што некогаш сте ги носеле. Овие гаќички се толку лесни и удобни што ќе се чувствуваат како втора кожа. Ако спаѓате помеѓу големини, предлагаме да се зголемиме, овој стил трае близу до телото. Умерено покритие. Нема видливи линии, без иритирачки странични споеви. Непречено се вклопува. Ткаенина за дишење, истегнување од 4 пат. Совршена долна облека за тренингот, атлетски, обични, патувања, спорт, итн. Низок пораст.

R

Им се допаѓа и на купувачите