.

.

Без граници женски микрофибер чипка чипка хипстерска гаќичка

Без граници женски микрофибер чипка чипка хипстерска гаќичка

DEN 1.67
Износ

Ажурирајте ја фиоката за долна облека со овие женски и женски плус хипстер гаќички од без граници. Тие се одликуваат со забавен гео чипка од половината и хипстерско сечење за флерт и удобно вклопување. Тие се совршени за носење под сите ваши омилени дното. Женска долна облека. Сечење хипстер. Затегната трим. Детални детали. Микрофибер ткаенина. 80% полиестер, 20% најлон. Машински измијте ладен нежен циклус со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не пеглајте. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите