.

.

Кетрин Маланддрино, средно издигнување на хипстерскиот гаќички, 5-пакет

Кетрин Маланддрино, средно издигнување на хипстерскиот гаќички, 5-пакет

DEN 2.33
Износ

Одлично откритие! Оваа фабрика од пет пакувања на хипстерски гаќи од Кетрин Маланддрино има силуета со среден пораст и е направена во мека, лесна ткаенина-совршена за целодневно носење како дел од вашите основни најважни. Вклучува 5 гаќички за хипстер. Скромна покриеност. Среден пораст. Повлечен стил. Еластична половината за дополнителна удобност. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Panterенски хипстер гаќички од Кетрин Маланддрино.

R

Им се допаѓа и на купувачите