.

.

Undies.com Женски Проѕирни Хипстерски Гаќички, 4-Пакување

Undies.com Женски Проѕирни Хипстерски Гаќички, 4-Пакување

DEN 191.84
Износ

Надградба и акции на кул, удобно основите од од . Овие хипстерски гаќички за жени доаѓаат во пакет со четири пакувања и имаат умерена покриеност што не се изложува премногу со полутранспарентна мрежа. Стилот на ласерскиот раб исчезнува под вашата облека додека ги истегнувате контурите на ткаенината до телото додека нудите малку поддршка. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина С. Вклучува 4 хипстерски гаќички. Скромна покриеност. Стил на повлекување. Еластична мрежа појас. Лесен. 86% Најлон/14% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Женски Хипстер Гаќи од.

R

Им се допаѓа и на купувачите