.

.

Panенски лесен пакет со гаќички хипстер, стил RU0503W

Panенски лесен пакет со гаќички хипстер, стил RU0503W

DEN 384.00
Износ

Блажени придобивки од непрекината хипстерска гаќичка на Ворнер е дизајнирана да обезбеди супериорна удобност. Изработено е од мазен и истегнат материјал со широк лента за половината. Целосното покритие гаќички нуди неверојатно опуштено и ласкаво вклопување. Достапно е во различни големини. Без прицврстување, нема проблеми, непречена гаќичка на хипстер : • Широката лента за половината го спречува врвот на мафинот • Беспрекорен истегнување женски хипстерски гаќичка • Целосно покритие на седиштето.

R

Им се допаѓа и на купувачите