.

.

Период Долна Облека За Жени Среден Струк Црна Долна Облека Жени Краток Плус Големина Женска Долна Облека Здраво Намалување На Низок Пораст Бикини Долна Облека За Ж

Период Долна Облека За Жени Среден Струк Црна Долна Облека Жени Краток Плус Големина Женска Долна Облека Здраво Намалување На

DEN 2.33
Износ

Големина : XS ЕУ : 36 Половината : 56-60cm/22.05-23.62" Колк : 81-85cm/31.89-33.46" Должина : 21cm/8.27"Големина : S ЕУ : 38 Половината : 60-64cm/23.62-25.20" Колк : 86-90cm/33.86-35.43" Должина : 22.5 См/8,86"Големина : м еу : 40 половината : 64-68см/25,20-26,77" колк : 91-95см/35,83-37,40" должина : 24см/9,45"Големина : л еу : 42 половината : 68-72см/26,77-28,35" колк : 96-100см/37,80-39,37" должина : 25,5 см/10,04"големина : xl еу : 44 половината : 72-76cm/28,35-29,92" колк : 101-105cm/39,76-41,34" должина : 27cm/10,63"големина : xxl еу : 46 половината : 76-80cm/29,92-31,50" колк : 106-110см/41,73-43,31" должина : 28,5 см/11,22"големина : хххл еу : 48 половината : 80-84см/31,50-33,07" Колк : 111-115см/43,70-45,28" должина : 30см/11,81"6.ОДЛИЧНО : ткаенина пријателска и конкурентна ви дава производ вреден за купувањематеријал : Полиестеро3 : услуга По продажбата : нашиот тим за услуги на клиентите ќе биде почестен да ви служи во секое прашање.Пакетот Вклучува : 1пц Жени Гаќички5.Функција : Без пилинг, мазно чувство,, Мека Пропустливост1.Беспрекорни страни за мазен изглед под облеката, доаѓа да седне веднаш под папокот, нема повеќе врв за мафини, ќе сакате да ги носите секојдневно3.Издржливата ткаенина што дише нуди меко и мазно чувство за добра Еластичност2.Висококвалитетните ткаенини ја прават долната облека за бикини мека, тенка и удобна, се протега прилично добро, удобно со вашите панталони и нема да заглави во областите Пол : Женски Тип На Шема : Цврста Боја : Црна,Бела,Тен 4.Беспрекорна Гаќи со ногарки за престој и удобност на појасот декорација : Нестил : беспрекорни физиолошки гаќички за жени со низок струк. 60мл отпорен на истекување, менструална заштита, постпартална заштита.Удобна и здрава ткаенина.Мазен, удобен појас. Долна облека може да се користи за време на менструацијата, тоа е супер заклучување на водата и цврсто се вклопува без странично истекување.2 : кога миете машина, препорачувајте нежен режим на перење, торба за перење,Препорачувајте неутрално перење сапун, недостапен осветлувач што содржи детергент Тип На гаќи : Г-Стрингфит и тенок, удобен за носење, можете да го погледнете видеото за да го заклучите ефектот на водата.1 : Нега На Перење : се претпочита Миење Раце со ниска температура Тип : Гаќи 80% Полиестер,10% спандекс,10% памук. невидлива долна облека за жени женска долна облека бикини кратка памучна бикини долна облека жени дрска долна облека жени плус големина женски гаќи за долна облека плус големина гаќички беспрекорна памучна долна облека за жени беспрекорни гаќички за жени. гаќи за жени женска долна облека бикини кратки женски бикини долна облека без шоу гаќи за жени беспрекорни женски долна облека пакети хипстер. женска долна облека беспрекорни гаќички женски беспрекорни пакувања за долна облека плус големина гаќи без шоу долна облека за жени хипстер. женска долна облека памучни црни женски гаќички на клиренс жени памучна долна облека бикини црна памучна долна облека женски бикини.

R

Им се допаѓа и на купувачите