.

.

Без граници женски непречен хипстер гаќички

Без граници женски непречен хипстер гаќички

DEN 3.00
Износ

Удобно, мазно и задолжително за секојдневна удобност. Без беспрекорна хипстерска гаќичка за граници не нуди совршена покриеност и сензационално вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. хипстер; Целосно покривање на грбот. Повлечете ја лентата за половината. Беспрекорен. 87% најлон/13% спандекс. Машина за перење. Увезени. Беспрекорна хипстерска гаќичка за жени од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите