.

.

Ockокеј најважни работи за женски хипстерски гаќички, 3-пакувања, големини S-xxxl

Ockокеј најважни работи за женски хипстерски гаќички, 3-пакувања, големини S-xxxl

DEN 3.00
Износ

Еден елегантен дизајн и чиста удобност се само две причини што ќе ги достигнете за хипстерските гаќички на ockокеј Есенцијас на редовните. Обезбедување умерено покритие, непречен изглед под сето тоа и супер мекото чувство, нема ништо што сакате да го носите. Заштеда на пари со три пакувања ви овозможува да се занимавате со леснотија. Материјал : 95% најлон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три пара гаќички хипстер. Покриеност : Умерено. Затворање : Влече стајлинг. Тип на половината : Еластична лента за половината. Карактеристики : Seamfree; Мека и истегната за удобно вклопување. Симфри хипстер гаќички 3-пакувања за жени од џокејски најважни работи.

R

Им се допаѓа и на купувачите