.

.

Oyојспун женски беспрекорни чисти гаќички за хипстер, 3-пакувања, големини до 3XL

Oyојспун женски беспрекорни чисти гаќички за хипстер, 3-пакувања, големини до 3XL

DEN 2.67
Износ

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Само на. Што ви недостасува кога ќе го проверите огледалото? Како за мазна, ласкава и беспрекорна долна облека што ја заслужувате. Беспрекорни хипстери на oyојспун издвојуваат гаќички и испакнатини за полиран, елегантен изглед. Чиста ленти и цврсти тонови ја истакнуваат оваа заштеда на пари за заштеда на пари од три пакувања на хипстерски гаќички-под облека што со убов ги гушка колковите со својата лесна, истегната мат ткаенина. Материјал : 92% најлон/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 гаќички за хипстер. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи покриеност со големина M. : Full. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Карактеристики : Не-шоу непречен дизајн; мазна ткаенина за истегнување за удобност и стил; Лесна мат ткаенина лежи рамно на вашето тело. Theенски три пакувања на беспрекорни чиста лента хипстер гаќички од oyоспун.

R

Им се допаѓа и на купувачите