.

.

Обожадено од Adore Me Women'sенски Челси Пејл Хипстер долна облека, 2-пакет

Обожадено од Adore Me Women'sенски Челси Пејл Хипстер долна облека, 2-пакет

DEN 2.00
Износ

Чувствувајте се обожавани секој ден во овој колк, кул хипстер, изработен со дополнително меко истегнување за флексибилна удобност, во нашата сонувачка микро мешавина. Одликувајќи се со прекрасни бои со чипка со двојно и дво-тон, обожавани од 2-пакетот „Челси Хипстер“ на Adore Me, дава вистинска количина на романса, а еластичните детали за сатенот и новитет ги прават ништо помалку од спектакуларно. Спарете го со подеднакво кул градник на Челси за уште поголема широка. Исто така, достапни во стилови на грн и дрски. Обожавано од Adore Me Women'sенски Chelsey Payal Hipster долна облека, материјал од 2 пакувања : Rio Red Lace : 65% најлон 21% полиестер 14% Spandex, Rio Red Mesh : 85% nylon 15% Spandex, Peacoat чипка : 90% најлон 10% Spandex, Peacaat Mesh : 85% најлон 15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Целосно покритие на грбот. Количина на повеќекратна количина : 2. Карактеристики : Обожавано од Adore Me Women 2-пакет долна облека за хипстер има повеќе пакувања на долна облека од хипстер направена со мека, стрижана и поддржувачка чипка и мрежа и нуди традиционална силуета на хипстер со целосна покриеност на грбот.

R

Им се допаѓа и на купувачите