.

.

Maidenform Women's yementive Hipster Panty

Maidenform Women's yementive Hipster Panty

DEN 1.67
Износ

Поставете се со најновата колекција од Cheyenform на Maidenform! Her нуди секси изглед во нејзиниот омилен дрзок стил. Секси нахален стил. Изберете бои за карактеристики на чипка, преклоп на чипка или половината од чипка. Прекрасни ленти со чипка од чипка и ленти за нозе. Флексибилно вклопување : се протега да се движи со вас. Стил со низок пораст. Памук наречен Гусет.

R

Им се допаѓа и на купувачите