.

.

Plusенски плус големина хипстер гаќички, 5 пакувања

Plusенски плус големина хипстер гаќички, 5 пакувања

DEN 271.52
Износ

Тотална удобност и мазен стил е ваша со гаќички за хипстер на YMI. Погодното пет пакување гарантира дека ќе бидете подготвени за денот. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 5-пакети : Пет пара гаќички за хипстер. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Покриеност : Целосно. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : Широк лента за половината, ткаенина за истегнување. Плус големина хипстер гаќи со 5 пакувања за жени од YMI.

R

Им се допаѓа и на купувачите