.

.

С. Поло Асн. Panенски микрофибер хипстер гаќички, пакувања

С. Поло Асн. Panенски микрофибер хипстер гаќички, пакувања

DEN 351.84
Износ

Зошто да не се однесуваме кон малку луксуз под сето тоа? Uber-меф, со дизајн без ознака, гаќичките на хипстер на американскиот Поло Асн. Три пакувања за заштеда на пари ви овозможуваат лесно да се занимавате со овие најважни работи. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три пара гаќички хипстер. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Покриеност : Full. Затворање : стајлинг на влечење; лого еластична лента за половината. Карактеристики : мека, микрофибер ткаенина; без ознака за додадена удобност. Микрофибер хипстерски гаќички 3-пакувања За жени од САД Поло Асн.

R

Им се допаѓа и на купувачите