.

.

Undies.com Classенски класичен микрофибер хипстер гаќички, 4-пакувања

Undies.com Classенски класичен микрофибер хипстер гаќички, 4-пакувања

DEN 173.92
Износ

Совршената секојдневна опција - Микрофибер хипстерските гаќи обезбедуваат максимална покриеност и вкупна удобност. Сигурно ќе го сакате и лесниот чувство и сензационалното вклопување исто така. 4-пакет вклучува : 4 пара гаќички. Хипстер; Умерено покритие на грбот. Еластично бесплатно; Лесна ткаенина. 76% најлон/24% спандекс. Машина за перење. Увезени. 4-пакувања хипстер гаќи за жени од.

R

Им се допаѓа и на купувачите