.

.

Womenенски без венчавки. Без грижи. Пантир хипстер - стил 5639

Womenенски без венчавки. Без грижи. Пантир хипстер - стил 5639

DEN 191.84
Износ

Ворнер на целиот ден не одговара на панталони за венчари (5639). Оваа гаќичка има иновативни странични еластични панели кои го стабилизираат задниот дел од пантолоните за да спречат непријатност и несакано мешање. Еластична на половината и по отворите на нозете за прилагодено вклопување и удобност. Неверојатно лесен свилен микрофибер се чувствува мазно против кожата. Флексибилното истегнување на 4 начини обезбедува апсолутна удобност и вклопување. Гаќите обезбедуваат целосна задна покриеност без возење нагоре. Дизајн на среден пораст. Без ознака за удобност. Забележете : Warner's сега ја прави бојата на моча во потемна сенка од претходно, и не можеме да гарантираме дали ќе ја добиете полесната или потемна сенка. Страничните еластични панели ги спречуваат венџиите. Свилен микрофибер. Хипстер.

R

Им се допаѓа и на купувачите