.

.

Жените На ворнер Не Штипкаат. Нема Проблеми. Хипстерски Стил-РУ0501П

Жените На ворнер Не Штипкаат. Нема Проблеми. Хипстерски Стил-РУ0501П

DEN 191.84
Износ

Прегрнете ја удобноста и прегрнете ве со долна облека На Ворнер. Со огромен број колекции што одговараат и ласкаат на секоја крива на кој било начин на живот. Се лизга во оваа мазна беспрекорна модерна вклопуваат хипстер. Поширокиот, иновативен еластичен панел за половината спречува стискање. Материјал : 94,00% Најлон, 6,00% Спандекс. Лесен. Свилен микрофибер.

R

Им се допаѓа и на купувачите