.

.

Pantsенски чипка хипстер гаќичка - пакет

Pantsенски чипка хипстер гаќичка - пакет

DEN 2.00
Износ

Сигурно ќе се чувствувате убаво во овие гаќички со чипка од прилично најважни работи. Класичниот облик на хипстер на овие лесни и дишења на најлонски меч-гаќички го размачкува телото на сите вистински места. Флорот за цвеќиња со цвеќиња со прицврстени сатен лакови на колковите и чиста мрежа, додаваат секси и флертна талент. Контрастните испуштени рабови и границата околу отворите на нозете додаваат поп боја и елеганција на вашата гардероба. Овие гаќички за хипстер се достапни во две пакувања на контрастни бои што ќе бидат некои од вашите омилени интими за носење. 2 гаќички во секоја пакет. Еластична лента за половината. Дише. Цветна чипка. Детали за лак. Ласкави шевови на принцезата.

R

Им се допаѓа и на купувачите