.

.

Ворнер нема Велики. Без грижи. Хипстер

Ворнер нема Велики. Без грижи. Хипстер

DEN 2.33
Износ

Нема повеќе возење! Страничните еластични панели го прицврстуваат задниот дел за да спречат непријатно возење и гребење во Warner's No Wedgies. Без грижи. Хипстер. Модерно вклопување на хипстер кратко со 4-насочно истегнување. 4,5 '' низок пораст; Мерење преземено од големина 5. Лесен свилен микрофибер со памучен панел.

R

Им се допаѓа и на купувачите