.

.

Паметни и Секси Женски Не-Шоу Хипстер Гаќи 2-Пакет, Стил-СА1368

Паметни и Секси Женски Не-Шоу Хипстер Гаќи 2-Пакет, Стил-СА1368

DEN 2.67
Износ

Зарем не е време да се збогувате со гаќичките? Паметната И Секси Женска Хипстерска Гаќичка Без Шоу, 2-Пакет, СТИЛ СА1368 е дизајнирана со мазна ткаенина за истегнување за меко и флексибилно вклопување, што ги прави овие најудобни женски гаќички досега. Врзаниот појас спречува тркалање на гаќичките, така што нема потреба да се грижите дали тие ќе останат на своето место. Оваа дрска гаќичка со низок пораст исчезнува дури и под вашите најсоодветни облеки. Среќа за вас ова не шоу долна облека пакет доаѓа со две! Содржина на ткаенина : 84% Полиестер, 16% Спандекс; 2 Пакувања; Хипстерска гаќичка; Низок пораст; дрско покривање на грбот; Свиленкаста мазна ткаенина што не штипка; Врзан појас и странични шевови за без тркалање; Без видливи линии за гаќички; Ласерско сечење; Мека, Памучна газа; Фит совет : работи мал. Ако сте помеѓу големини, нарачајте големина нагоре.

R

Им се допаѓа и на купувачите