.

.

Без граници женски памучни гаќички со памук, 5 пакувања

Без граници женски памучни гаќички со памук, 5 пакувања

DEN 271.52
Износ

Овие без граници со ребрести хипстерски гаќички доаѓаат во погодно пет пакувања и се изработени во еколошки предиво од памук, во кој има ребрести дизајн кој е супер мек и лесен-совршен за секојдневно носење. Еластичната лента за половината и ногата се покриени во истиот ребрест памук за удобно вклопување и да се чувствувате дека ќе го сакате. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 5 гаќички. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина М. Покриеност : Умерено. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : Дизајн на хипстер; мек и истегнат ребрести памук; покриени еластични ленти од половината и ногата; мек памук густит; Декоративен лак. Pantsенски памучни ребрани хипстер гаќички од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите