.

.

Плод На Разбојот Женска Не Шоу Хипстерска Долна Облека, Пакет, Големини 5-9

Плод На Разбојот Женска Не Шоу Хипстерска Долна Облека, Пакет, Големини 5-9

DEN 0.33
Износ

Досадните линии за гаќички и иритирачките странични шевови се минато Со Плод На Разбојот Нема шоу танга! Направено со супима памук и спандекс за покачен производ со неверојатно истегнување што се движи со вас и совршено се вклопува во вашата форма. Оваа нова модерна хипстерска силуета нуди умерен пораст со умерено покривање на грбот. Овие најважни работи за гардероба се совршени за секојдневно носење или специјални прилики со нивниот мазен беспрекорен изглед под облеката и засекогаш удобен стил. Тие сигурно ќе станат вашиот нов оди! 3 Пакување. Дами Не Покажуваат Хипстер Долна Облека. Исечете бесплатно за максимална мазност. Модерна хипстерска силуета. Нема страничен спој. Центар назад цвест. Таг слободен. 83% Супима Памук и 17% Спандекс. Земја На Потекло : Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите