.

.

Ворнер Женски Без Штипки Чипка Хипстер Стил 5609Ј

Ворнер Женски Без Штипки Чипка Хипстер Стил 5609Ј

DEN 3.00
Износ

Нашата колекција гаќи #1, Без Штипкање. Нема Проблеми.® има хипстерско вклопување и убави детали од тантела што нема да чешаат. Овие гаќички имаат широк појас од тантела што нема да копа, спречувајќи го ефектот "врв на мафини" и нудејќи мазна линија на половината. Прекрасниот појас од чипка обезбедува мазна линија на половината што ќе спречи врв на мафини. Иновативниот панел за половината е мек и простува за релаксирачко вклопување. Неверојатно лесен свилен микрофибер се чувствува мазен против кожата. Целосно покривање на седиштата. Стил Број : 5609 J.

R

Им се допаѓа и на купувачите