.

.

Prontенски vенски v Front Hipster Panties, 3-пакет

Prontенски vенски v Front Hipster Panties, 3-пакет

DEN 173.92
Износ

Непречен изглед под сето тоа е ваш со хипстерските гаќички на Кејпзио направени во лесна, истегнување ткаенина и за тотална удобност. Моделот е 5'10 "и носи големина S. Три-пакет вклучува : три пара гаќички. Хипстер гаќичка со целосна покриеност на грбот. Врзана лента за половината и без обележје за додадена удобност; ласерски раб; наречен Гусет. 90% полиестер/ 10% спандекс. Машината што се мие. Увезено. Womenенски гаќички со три пакувања од Капезио.

R

Им се допаѓа и на купувачите