.

.

Шампион Женски Микрофибер Хипстер Пакет

Шампион Женски Микрофибер Хипстер Пакет

DEN 384.00
Износ

Елегантни, микрофибер гаќи со стилско лого еластично на половината и ногата. Технологијата ЗА отстранување НА ВЛАГА СО ДВОЈНО суво® ќе ве одржува ладни и удобни цел ден. Совршен за секојдневно носење и одлична вредност со 3 по пакување. Елегантни, микрофибер гаќи со лого еластично на половината и ногата. ДВОЕН dry® фитил за влага за да бидете ладни и удобни цел ден. Tagless® Нема гребење етикети.

R

Им се допаѓа и на купувачите