.

.

Pantsенски ладно удобно памучно памучно истегнување хипстер гаќички - 8+ бонус пакет

Pantsенски ладно удобно памучно памучно истегнување хипстер гаќички - 8+ бонус пакет

DEN 2.33
Износ

Hanes Cool Comfort Comfort Comfort памук ги истегнува женските хипстери, 8 + 2 бонус пакет, ви помага да излезете со доверба. Тие нудат ласкаво вклопување што не се прикажува преку вашето здолниште или панталони. Овие памучни хипстери се протегаат за да се вклопат и дишат за дополнителна удобност. Добивате вкупно 10 пара во секој пакет. Тие доаѓаат во разновидни бои за да можете да изберете оној што одговара на вашето расположение. Hanes Cool Comfort Comfort памук за истегнување на хипстери, 8 + 2 бонус пакет : Hanes Cool Comfort Comfort Comfort памук истегнат хипстери. 8 + 2 бонус пакет. Останете на место за половината. Бесплатно назад за да се спречи иритација. Нема возење нагоре. Студената ткаенина за удобност помага да ве спречи да се прегрее. Се протега и се движи со вас. Машина што се мие. Достапно во разновидни бои, бои и обрасци може да варираат по пакет. Хипстерите на Ханес доаѓаат во големини 5, 6, 7, 8 и 9. Стил EW41 AS.

R

Им се допаѓа и на купувачите