.

.

Тајни богатства женски бикини гаќички, 3 пакувања

Тајни богатства женски бикини гаќички, 3 пакувања

DEN 175.52
Износ

3-пакетот на бикини на тајното богатство дава вашата колекција на интими некои потребни важничести со половината што ја прегази кривата, исечена со детали за флертната чипка. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува 3 гаќички. Умерено покритие. Повлечен стил. Еластична половината. Мека завршница; Страна од чипка. 93% најлон/7% спандекс. Машина за перење. Увезени. Pantsенски беспрекорни гаќички за бикини од тајни богатства.

R

Им се допаѓа и на купувачите