.

.

Warners® Блажени Придобивки Копаат-Слободен Удобност Половината Микрофибер Хипстер RU5733W

Warners® Блажени Придобивки Копаат-Слободен Удобност Половината Микрофибер Хипстер RU5733W

DEN 207.36
Износ

Ворнерс® Блажени Придобивки Ниту Еден Хипстер Со Мафини Со целосна задна покривка нема појас што нема да копа, давајќи ви помазен изглед и супериорна удобност. Направен со ткаенина од микрофибер со добро чувство, овој стил на средниот струк ќе стане ваш нов омилен. Не-копаат V-пред хипстер појас елиминира врвот мафини. Лесна свилена ткаенина од микрофибер со четиринасочно истегнување. Може да се носат под секаков вид на дното. 90% Полиестер, 10% Спандекс. Стил број : RU5733 W.

R

Им се допаѓа и на купувачите