.

.

Тајни богатства женски памучни истегнуваат хипстер гаќички, 6 пакувања

Тајни богатства женски памучни истегнуваат хипстер гаќички, 6 пакувања

DEN 367.84
Износ

Симпатична, удобна и задолжителна за вашата основна основа. Овие тајни богатства памучни истегнуваат хипстерски гаќички доаѓаат во погодно шест пакувања и имаат мека, дишечка памучна мешавина со лесна, истегната конструкција за привлечно и ласкаво вклопување. Вклучува 6 гаќички за хипстер. Скромна покриеност. Повлечен стил. Еластична лента за половината; кадифен бек. Продолжена изработка на Jerseyерси. Внатрешен ознака за дополнителна удобност. 95% памук/5% спандекс; Heathers : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Pantенски памучни хипстер гаќи од тајни богатства.

R

Им се допаѓа и на купувачите