.

.

Ханес Крајна Удобност Памучни Женски Хипстерски Гаќи 5-Пакет

Ханес Крајна Удобност Памучни Женски Хипстерски Гаќи 5-Пакет

DEN 3.33
Износ

Крајната удобност - Нашата Крајна колекција Ханес е направена со супер мек памук со прстен. Пред-намален премиум памук за самоуверено перење после миење. Модерниот тесен еластичен појас обезбедува лесен, речиси невидлив изглед под облеката. Скриен спој на меѓуножјето на грбот за помалку ирации и триење. Нема возење до нога бендови. Без ознаки за целодневна удобност. Кул Удобност-ја отстранува влагата, одржувајќи ве ладни и удобни во текот на целиот ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите