.

.

Без граници женски памучни гаќички за хипстер, 5 пакувања

Без граници женски памучни гаќички за хипстер, 5 пакувања

DEN 1.33
Износ

Овие без граници хипстер гаќички доаѓаат во удобен пет пакувања и се изработени во меки, еколошки предива од памук со класични маички и ребрести ткаенини во разновидни модни отпечатоци и бои. Покриената, само-ткаенина еластична лента за половината лежи рамно на вашето тело за непречен изглед под облеката. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% дрес на спандекс; 93% памук/7% спандекс ребрести. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 5 гаќички. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина М. Покриеност : Умерено. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : Дизајн на хипстер; Само-ткаенината еластична лента за половината лежи рамно на вашето тело за непречен изглед под облека. Памучни гаќички за памучни хипстер од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите