.

.

Без мафински врвен хипстер со чипка памучни гаќички

Без мафински врвен хипстер со чипка памучни гаќички

DEN 207.36
Износ

Блажени придобивки од највисоко рангираниот хипстер на Ворнер сега се достапни во памук! Широката лента од чипка нема да копа или да стиска, елиминирајќи го врвот на мафинот за мазна линија на половината. Целосно покритие на седиштето. Сега во ткаенина од памук, широко распрскувач на чипка. Нема да копа или да стиска. Го елиминира врвот на мафинот за мазна линија на половината.

R

Им се допаѓа и на купувачите