.

.

Фатејд Мелвин Гордон Лос Анџелес полначи животна големина отстранлив wallиден декларација

Фатејд Мелвин Гордон Лос Анџелес полначи животна големина отстранлив wallиден декларација

DEN 3.00
Износ

Никој нема да може да негира дека сте главен обожавател на Лос Анџелес Полненс кога ќе ја зграпчите оваа големина на мелвин Гордон, отстранлив wallиден декларација од fathead! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Фатед. Лесно инсталирање. Графики со висока дефиниција. Материјал : 100% винил. Мерки приближно 3'2 "W x 6'4" ч. Не е потребна лента или заложби. Официјално лиценциран. Дизајнот за еднократно користење е безбеден за wallsидовите. Се држи до најнежните, рамни површини. Дебелиот, високо одделение винил се спротивставува на солзи, рипчиња и згаснување.

R

Им се допаѓа и на купувачите