.

.

Тир У Ројал А С Цела Сезона 225 60Р 99Х Патничка Гума

Тир У Ројал А С Цела Сезона 225 60Р 99Х Патничка Гума

DEN 2.00
Износ

JK Tyre UX Royale A/S 225/60 R17 99 HOVERVIEWAn гума за сите сезони, UX Royale A/S Од JK tyre е изграден за употреба на купеа, седани, мини комбиња, CUVs и Теренци. Одликувајќи се со асиметричен дизајн на шарите со 5 ребра што ја подобрува контролата во влажни и суви услови, UX Royale A/S вклучува стабилни блокови на рамената кои ја зголемуваат стабилноста при возење со поголема брзина. Нуди возачи на купеа, седани, мини комбиња, Џипови и Теренци во текот на целата година влечење и перформанси. Изграден со асиметрична шема на шарите со пет ребра за добро влечење и контрола. Карактеристики променлива жлеб технологија за солидна влечење и ракување перформанси. Стабилните блокови на рамената се дизајнирани да ја зголемат стабилноста при возење со поголема брзина. Дизајнот на жлебот за вафли работи со аеро крило за да создаде тивко, удобно возење за возачите и патниците со намалување на звуците на патот. Големина : 225/60Р17. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите