.

.

Акцелера Х-Зафат 225 45Р 94В XL Зимска Снежна Гума Одговара: 2017 - Шевролет Круз Дизел, Тојота Корола С

Акцелера Х-Зафат 225 45Р 94В XL Зимска Снежна Гума Одговара: 2017 - Шевролет Круз Дизел, Тојота Корола С

DEN 0.67
Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Акцелера Х-Карактеристики И Придобивки од зимското време влечење подобрена контрола ефикасни перформанси на горивото Преглед На Акцелера Х-Зафат е зимска гума за турнеи произведена за патнички возила и Теренци. Овој модел има и некои големини со високи перформанси. Големина : 225 45Р17. Сезона : Зима. Перформанси : Турнеја. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите