.

.

Dunlop Спорт Ма RT DSST ROF 205 45R 88W XL Перформанси Работи Дупната Гума

Dunlop Спорт Ма RT DSST ROF 205 45R 88W XL Перформанси Работи Дупната Гума

DEN 3.00
Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.DUNLOP Sport Maxx RT DSST ROF (OE)КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки Летно време влечењесо голема брзина контролирањеизврши модел на рамна гума преглед Dunlop Sport Maxx RT DSST ROF (OE) е летна гума со високи перформанси произведена за патнички возила. Ова е оригиналната опрема гума на одберете возило(повеќе..) Големина : 205 45Р17. Сезона : Лето. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите