.

.

Лајонхарт ЛХ - 225 45Р17ХЛ 94В Бсв Одговара: 2017-Шевролет Круз Дизел, Тојота Корола С

Лајонхарт ЛХ - 225 45Р17ХЛ 94В Бсв Одговара: 2017-Шевролет Круз Дизел, Тојота Корола С

DEN 0.33
Износ

Лајонхарт ЛХ-501 е Патничка гума За Сите Сезони со шарата со дупчиња со 4 ребра и широки шипки на рамената за да помогне во евакуацијата на водата од шарата. Лајонхарт ЛХ-501 има долг животен век и непречено возење. Лајонхарт ЛХ-503 225/45Р17ХЛ 94В БСВ (1 Гуми).

R

Им се допаѓа и на купувачите