.

.

Еволу Јарец УХП 245 45Р 99В XL КАКО Гума Со Високи Перформанси

Еволу Јарец УХП 245 45Р 99В XL КАКО Гума Со Високи Перформанси

DEN 1310.88
Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Еволукс Јарец UHPFEARTECTURES И Придобивкисекакво време влечењевисока брзина контролирањевисоки нивоа на удобност при возењеволукс Јарец UHP е гума за сите сезони со перформанси и високи перформанси произведена за патнички возила и Теренци. Еволукс нуди шара од 50000 милји вара (повеќе..) Големина : 245 45Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите