.

.

Фајрстоун Шампион Борец За Гориво Цела Сезона 235 45R 97H XL Патничка Гума Одговара: 2010-Мерцедес-Бенц Е База, 2006-Volvo S 2.5 T

Фајрстоун Шампион Борец За Гориво Цела Сезона 235 45R 97H XL Патничка Гума Одговара: 2010-Мерцедес-Бенц Е База, 2006-Volvo S

DEN 0.67
Износ

Фајрстоун Шампион Борец За Гориво 235/45Р17 97Х Xloverview Гумата За Борец За Гориво За Шампион Во Оган обезбедува сигурна влечна сила во сите сезони, додека помага да заштедите пари на сметките за гориво благодарение на нискиот отпор на тркалање дизајниран. Шампионскиот Борец за Гориво има шема на шари за сите сезони со шипки со целосна длабочина и периферни жлебови за држење на влажно време, плус обвивка и соединение на шарите кои се дизајнирани за низок отпор на тркалање на автопатот. Дополнително, Шампионскиот Борец За Гориво е поддржан од производител со ограничен производител од 70.000 милји. Дизајниран за употреба на патнички автомобили. Поддржан од ограничен производител од 70.000 милји животот на шарите. Дизајнот со низок отпор на тркалање ја подобрува ефикасноста на горивото. Периферните жлебови ја отстрануваат водата од контактната лепенка на гумата за зголемена влажна влечна сила. Компјутер подесен за низок шум на патот за да создаде тивко, удобно возење за возачите и патниците. Големина : 235/45Р17. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2009 Ауди А4 Кватро Авант 2009 Фолксваген Пасат Комфортлајн 2006-07 Фолксваген Пасат 3.6 2000-03 Волво В70 Т5 2011-16 Фолксваген ЦЦ Спортлајн 2009-10 Фолксваген ЦЦ Луксуз 2001-03 Волво С60 Т5 2006 Ауди А4 Кабриолет 2010-14 Фолксваген Еос Комфортлајн 2008 Фолксваген Пасат Комфорт 2008 Фолксваген Еос Вр6 2007 Фолксваген Еос 3.2 2004 Волво В70 2.5 Т АВД 2010 Фолксваген Пасат Комфорт 2003-04 Ауди А6 Кватро Авант 2015-16 Фолксваген Еос Комфорт 2017 Фолксваген Кк Волфсбург Издание 1999-2001 Кадилак Катера Спорт 2003-04 Ауди А6 База И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите