.

.

KR20A P245 45R 95W B A A B СИТЕ Сезонски Гуми Одговара: Форд Мустангот SVT Cobra R, 2003 - Форд мустангот Мах 1

KR20A P245 45R 95W B A A B СИТЕ Сезонски Гуми Одговара: Форд Мустангот SVT Cobra R, 2003 - Форд мустангот Мах 1

DEN 2.67
Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.KENDA Kaiser KR20 КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивки Летно време влечење подобрена контрола со голема брзина издржливост преглед kenda Kaiser KR20 A е летна гума со високи перформанси произведена за патнички возила и Теренци.Гумата промовира голема летна временска трага (повеќе..) Големина : 245/45Р17. Сезона : Лето. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите