.

.

Мишелин Приматот HP 235 45R Y Гума Одговара: Акура Tl База, Акура Tl База

Мишелин Приматот HP 235 45R Y Гума Одговара: Акура Tl База, Акура Tl База

DEN 1101.44
Износ

Мишелин Приматот HP Tire Short Запирање во Влажни Услови. Уникатните гумени соединенија овозможуваат до 5% пократки растојанија за запирање и подобро спортско ракување за извонредни севкупни перформанси на влажни површини за Гумата НА Приматот HP. Овие ставки се достапни Во Технологијата Со Нула Притисок. Засилените странични ѕидови овозможуваат вашиот автомобил да се вози до 50 милји без воздушен притисок – достапен во различни фитинзи. Приматот HP гума ви овозможува да уживате Во Тивко, Удобно Возење. Технологијата За Контрола На Удобноста На Мишелин користи компјутерски оптимизиран дизајн и прецизно производство за да ги намали вибрациите и бучавата од патот. Летната гума Со Примат НА Мишелин обезбедува прецизно влажно и суво ракување и е оригинална опрема на луксузни туристички возила Како Lexus GS 430, Mercedes-Benz E Класа и Audi A6. Мишелин Приматот HP Сите Сезонски Гуми Екстремна Удобност. Гориво Ефикасно. Километража гаранција : 35.000 милји. Видете гаранција за детали. Стандардна Ограничена Гаранција : 6 години. Одговара : 2010-14 Мерцедес-Бенц Е350 База 2015-22 Субару Импреза База 2009-14 Субару ИМПРЕЗА WRX Премиум 1998-2009 Ауди А4 Кватро Авант 2017-22 Субару WRX Спорт 1998-2002 Мерцедес-Бенц Е320 4матик 2006 Мицубиши Лансер Еволуција se 2016 subaru wrx База 2003-04 Mitsubishi Lancer Еволуција 2006-09 Volvo S60 2.5 T 2015 SUBARU Wrx Премиум 2007 Saab 45172 2.0 T 2001-03 Bmw 530i База 1998-2000 Bmw 528i База 2006-09 audi A4 Cabriolet 2007 volkswagen passat 3.6 2008-09 Saab 45172 Aero Xwd 2000-03 Volvo V70 T5 2012-16 Volkswagen Cc Sportline 2006-13 Volvo C70 T5 2006 Saab 45172 Aero 2005 Mitsubishi Lancer Еволуција Mr 2001-03 Bmw 525i База И Повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите